درباره ما

النگ دولنگ چیست؟

والدین عزیز ، همانطور که می دانید انتخاب اسباب بازی برای کودکان همانند انتخاب غذای مناسب و یا پزشک معالج متخصص برای سلامت کودک البته سلامت روان او اهمیت دارد.بچه ها به وسیله اسباب بازی ها می توانند دنیای پیرامون خود را کشف کرده، مهارت هایی جدید و ضروری را در رابطه با زندگی بیاموزند. اسباب بازی ضمن آنکه سرگرمی خوبی برای بچه ها محسوب می شود، نقش مهمی هم در زندگی و رشد کودک بازی می کند. بچه ها به وسیله اسباب بازی ها می توانند دنیای پیرامون خود را کشف کرده، مهارت هایی جدید و ضروری را در رابطه با زندگی بیاموزند.

همانطور که می دانید  توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند .  هدف ما در النگ دولنگ معرفی و بررسی اسباب بازیهای ایرانی و خارجی از جنبه های مختلف برای کودکان می باشد تا کمکی باشیم برای انتخاب اسباب بازی مناسب برای فرزند دلبندتان .

النگ دولنگ: بررسی، انتخاب و خرید آسان

کاربران و مشتریان النگ دولنگ می‏‏‌توانند با حق انتخابی بالا و با دریافت اطلاعات  برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت النگ دولنگ را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید نمایند.

نماد الکترونیک:

فروشگاه اینترنتی النگ دولنگ دارای نماد اعتماد الکترونیکی، از مرکز توسعه و تجارت وزارت بازرگانی می باشد ، تا مشتریان با خیال راحت ، خریدی مطمئن انجام دهند . لوگو در صفحه اصلی سایت قرار دارد.

آدرس فروشگاه اسباب بازی النگ دولنگ:

النگ دولنگ صرفا فقط یک فروشگاه اینترنتی نیست و در دنیای واقعی نیز حضور فعالی دارد مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به فروشگاه اسباب بازی النگ دولنگ واقع در تبريز – خیابان امام خمینی-بالاتر از سه راه طالقانی-بازاربزرگ تربیت -طبقه همکف -پلاک 28  از محصولات فروشگاه دیدن نمایند.

تلفن تماس: 35533741-041